Corporate party

Integrate your team and raise a toast to success - organize an unforgettable company event in Potyczki Activity Bar!

Number of people: 10 - 120

Throw yourself into the adventure! An unforgettable integration meeting awaits you at Activity Bar Potyczki! Release your energy by having fun with fascinating attractions: ax throwing, dart, pinball machines, over 30 arcade game machines. And that is just the beginning!

Our special all-inclusive offer with an open bar for beer and drinks will make you feel like real VIPs. When you get hungry, don't worry - delicious hot snacks are ready for you. Let this unique team adventure begin now! Contact us and book your slot!

Opinions

Katarzyna Deresz
Costway

Mega ogromne DZIĘKI za organizację spotkania integracyjnego. To było naprawdę niezapomniane wydarzenie, pełne świetnych aktywności i nieoczywistych rozrywek, które z pewnością zostaną w naszej pamięci na długo 😊. Turniej, który dla nas przygotowaliście, był absolutnie mega !!!. Rzucanie siekierami, gra w darta, flipery i metry zdobytych ticketów … to była naprawdę świetna okazja, żeby lepiej się poznać i pośmiać.

Nasi pracownicy są niezwykle zadowoleni, nie tylko świetnie się bawili, ale także byli pod wrażeniem profesjonalizmu, z jakim to wszystko zostało zorganizowane 💪.

Jestem pewna, że nasi pracownicy chętnie wrócą do Potyczek, zarówno prywatnie, jak i grupowo.

Rafał Skwarek
Grupa Smacznego

Impreza firmowa w Potyczkach była niezwykle przyjemną odskocznią od klasycznych form zabaw integracyjnych. Drużynowe rzucanie toporami i rzutkami cieszyło wszystkich, bez względu na umiejętności. Obsługa była bardzo uprzejma, pomocna i profesjonalna.

Do stolików stale donoszono pyszną, różnorodną pizzę i dbano o to, żeby niczego nam w szklankach i miseczkach nie brakowało ;)

Żetony do automatów pozwoliły wszystkim robić to, na co mają ochotę a do tego, finalnie, wyszliśmy z lokalu z nową, nabytą za zwycięskie kupony maskotką.

Contact us to arrange
the details and get to know the full offer!

tel: +48 571 850 012

email: potyczkievent@gmail.com

Do you need an offer by e-mail? Select your options:

  They integrated in Potyczki:

  Reception tel. +48 512 711 722

  email: potyczki.sopot@gmail.com

  Events tel. 571 850 012

  Events e-mail: potyczkievent@gmail.com

  Monte Cassino 39, Sopot

  Mon-Thu 14-00
  Fri 14-02
  Sat 12-02
  Sun 12-00