Impreza firmowa

Zintegruj zespół i wznieś toast sukcesu - niezapomniana impreza firmowa w Potyczkach!

Liczba osób: 10 - 120

Rzućcie się w wir przygody! Przed Wami niezapomniane spotkanie integracyjne w Activity Bar Potyczki! Dajcie upust swojej energii, bawiąc się przy fascynujących atrakcjach: rzucanie toporami, dart AR flipery, ponad 30 stanowisk z grami. A to nie wszystko!

Nasza specjalna oferta all inclusive z open barem na piwo i drinki sprawi, że poczujecie się jak prawdziwe VIP-y. Gdy zgłodniejecie, nie martwcie się - czekają na Was pyszne przekąski na ciepło. Niech ta wyjątkowa przygoda zespołowa zacznie się już teraz! Skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie swoje miejsce!

Opinie

Katarzyna Deresz
Costway

Mega ogromne DZIĘKI za organizację spotkania integracyjnego. To było naprawdę niezapomniane wydarzenie, pełne świetnych aktywności i nieoczywistych rozrywek, które z pewnością zostaną w naszej pamięci na długo 😊. Turniej, który dla nas przygotowaliście, był absolutnie mega !!!. Rzucanie siekierami, gra w darta, flipery i metry zdobytych ticketów … to była naprawdę świetna okazja, żeby lepiej się poznać i pośmiać.

Nasi pracownicy są niezwykle zadowoleni, nie tylko świetnie się bawili, ale także byli pod wrażeniem profesjonalizmu, z jakim to wszystko zostało zorganizowane 💪.

Jestem pewna, że nasi pracownicy chętnie wrócą do Potyczek, zarówno prywatnie, jak i grupowo.

Rafał Skwarek
Grupa Smacznego

Impreza firmowa w Potyczkach była niezwykle przyjemną odskocznią od klasycznych form zabaw integracyjnych. Drużynowe rzucanie toporami i rzutkami cieszyło wszystkich, bez względu na umiejętności. Obsługa była bardzo uprzejma, pomocna i profesjonalna.

Do stolików stale donoszono pyszną, różnorodną pizzę i dbano o to, żeby niczego nam w szklankach i miseczkach nie brakowało ;)

Żetony do automatów pozwoliły wszystkim robić to, na co mają ochotę a do tego, finalnie, wyszliśmy z lokalu z nową, nabytą za zwycięskie kupony maskotką.

Skontaktuj się z nami by ustalić
szczegóły i poznać pełną ofertę!

tel: +48 571 850 012

email: potyczkievent@gmail.com

Potrzebujesz oferty na mejla? Zaznacz co Cię interesuje

  Integrowali się w Potyczkach

  tel. recepcja: +48 512 711 722

  email: potyczki.sopot@gmail.com

  Eventy tel.: 571 850 012

  Eventy e-mail: potyczkievent@gmail.com

  Monte Cassino 39, Sopot

  Pon-czw 14-00
  pt 14-02
  sob 12-02
  ndz 12-00